Marina dhe Luana bejne ”XING” me dekoltene e hapur/ Kush duket me mire nga dy motrat rivale?

Marina dhe Luana edhe kete sezon do te jene ‘rivale’ me njera-tjetren pasi te dyja jane ne te njejten kohe ne televizion me emisionet e tyre ashtu si sezonin e kaluar.

Cdo te shtune ne oren 21:00 transmetohet ‘Klanifornia’ dhe ‘Shiko kush luan’.
Eshte teper e veshtire per te zgjedhur se ke do te shohim me pare.

Ne 26 shtator pas shume muajsh u rikthye ne ekran emisioni ‘Shiko kush luan. Deri tani ky program ka rezultuar nje sukses i vertete. Ne ‘You Tube numeron me miliona klikime ku lojerat, Luana, te ftuarit i falin ketij emisionit te gjitha tiparet qe i duhet nje show te vertete.

Prej disa javesh ‘Klanifornia’ ka nisur sezonin e ri ku ka mberthyer teleshikuesit para ekranit me spektakel dhe humor.

Dy motrat jane vendosur perballje nje revaliteti. Luana dhe Marina kane vertetuar se kjo gje nuk ekziston mes tyre.

Ato kane ndare me ndjekesit momente festive prane njera-tjetres para nisjes se emisioneve. Luana kishte leshuar floket dhe ishte ber mjaft e bukur me nje fustan te zi kurse Marina mbante nje kapele te zeze duke e kombinuar me fundin jeshil dhe golfin e zi.

Mes motrash nuk ka rivalitetit, ndaj ato thane se mezi presin qe te fillojne emisionet e tyre perkatese