Shume fat dhe plot bekim/ Astrologia Meri Gjini jep parashikimin me plot surpriza

Akrepi: Vecanerisht ne daten 15 Dhjetor dhe ne daten 22 Dhjetor jane dy nder datat me fatlume dhe me fatsjellese per ju Akrepet. Cdo gje do te marre rrjedhen e duhur dhe gjithcka do te shkoje mire , e vetmja gje qe keni ne dore eshte ti merrni gjerat me nje sy më pak krîtikues dhe me shume embelsi.

Shigjetari: Nese gjerat do rregullohen dhe do ju ecin mbare , mjafton ti merrni serish gjerat me qetesi dhe te mos ndikoheni nga vendimet e fatit qe do sjelle per ju. Fati ne kete periudhe do jete me ju dhe do ju ndjeke hap pas hapi, fati i mire dhe bekimi do ju udheheqe ne cdo hap . Financat dhe ekonomia do jene shume te ekuilibruara dhe te normalizuara , ne cdo hap do keni vecanerisht nje fat te mire dhe nje bekim special.

Bricjapi : Nder shenjat me te bekuara dhe me me fat te muajit Dhjetor jeni edhe ju Bricjapet, ne cdo hap te jetes qe do te ndermerrni kete periudhe do te keni shume sukses, sidomos ne pune , aty do ju jepen mundesite me te medha dhe ndryshime ne postin ne punes.

Ujori : Ne ekonomi dhe ne pune edhe ju Ujoret jeni nder shenjat me fatlume dhe me me fat te muajit me te bekuar te vitit , muaji Dhjetor.Cdo person qe do ju kete afer , do kete fatin e mire dhe bekimin e plote.

Peshqit : Edhe ju jeni nder shenjat me te bekuara te horoskopit , madje nder 5 shenjat me me fat , fat i mire dhe bekim i vecante per ju do vije vecanerisht pas dates 19 dhe do zgjase per shume dite dhe nje periudhe te gjate kohore deri pas muajit Dhjetor dhe ne fillim te vitit 2021 ne muajin Janar. Fati do trokase , mjafton ti hapni deren.