Më e dashuruar se kurrë, aktorja shqiptare bën dedikimin romantik për të dashurin 21-vjeçar

Aktorja shqiptare Adriana Matoshi konfirmoi lidhjen e re të dashurisë me futbollistin Keith Groeneveld, i lindur në Afrikën e Jugut dhe rritur në Belgjikë.

Së fundmi, ajo ka ndarë një foto me partnerin e saj. Fotoja është shkrepur gjatë pushimeve të përbashkëta të çiftit gjatë verës.

Adriana e ka shoqëruar foton me një dedikim të ëmbël romantik. ” “Bashkë” është një vend i mrekullueshëm për të qenë”.

© SYRI.net