“Qenke i rrezikshëm ti”, habit sërish Arjoni, nxjerr videon me Anën tjetër

Konkurrentët e Përputhen ishin të ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan”.

Dy ekipet ishin ndarë në vajza dhe djem, ku nuk munguan lojërat, ngacmimet dhe puthjet mes të rinjve.

Një prej lojërave më të “nxehta” ishte kalimi i letrës apo dhe mollës buzë më buzë.

Arjonit i ra të luante me Anën e re me mollën. Për këtë ai ka publikuar një video në storyn e tij ku thotë: “O Ana pse nuk e hëngre mollën me mua ti?”

“Oo je i rrez ikshëm ti Arjoni,” përgjigjet Ana