НОRОЅКОРI DIТОR, рër Ditën e Hënë 14 Dhjetor 2020

Horoskopi

Dashi

Dita do të jetë shumë, shumë pozitive, më në fund do të përfundoni një projekt të rëndësishëm. Ndoshta mbetet akoma ndonjë hutim në lidhje me dashurinë që keni mbajtur me vete që nga shtatori.

Demi

Ky muaj po vazhdon në një mënyrë të trazuar. 2021 do t’ju sjellë shumë lajme dhe mbi të gjitha pak qetësi shpirtërore, jini të durueshëm.

Binjakët

Këto ditë duhet të kuptoni se çfarë të bëni dhe të afroheni me njerëzit që mund t’ju ndihmojnë. Ky ligjërim vlen si për punën ashtu edhe për ndjenjat.

Gaforrja

Horoskopi Paolo Fox tregon se dashuria, marrëdhëniet ndërpersonale dhe takimet janë të shkëlqyera.

Luani

Horoskopi Paolo Fox sinjalizon se nesër do të jetë dita që mund t’ju japë disa teste. Në vendin e punës meritat tuaja në dashuri mund të njihen për çiftet afatgjata do të jetë e rëndësishme të përfshiheni.

Virgjëresha

Nesër mund të hyni në konflikt me të tjerët dhe kjo është veçanërisht e vërtetë për ato marrëdhënie që kanë përjetuar momente krize muajt e fundit. Do të jetë një ditë shërimi por do t’ju duhet t’i kushtoni vëmendje polemikave.

Peshorja

Horoskopi Paolo Fox specifikon që po jetoni një javë neutrale, të qetë dhe të rrafshët. Nuk ka shumë lajme në dashuri apo në fushën sentimentale. Nëse keni nevojë të sqaroni situatat në familje është më mirë ta bëni këto ditë.

Akrepi

Mund të ndodhë që në këtë ditë të mungojnë disa fjalë, veçanërisht në punë. Tensioni është i lartë, por ju duhet absolutisht të përpiqeni të qëndroni të qetë dhe mos u lëkundni nuk do t’ju çonte askund.

Shigjetari

Më në fund po shëroheni në fushën sentimentale. Ata që po përjetojnë një dashuri të rëndësishme do të forcojnë edhe më shumë lidhjen, ndërsa ata që janë vetëm në këto ditë do të kenë mundësinë të njohin njerëz të rinj.

Bricjapi

Horoskopi Paolo Fox ju tregon se po jetoni një javë me ankth dhe agjitacion për shkak të kritikave që pësuat javën e kaluar. Por nga karakteri ju do t’i lini të gjitha të shkojnë larg dhe të vazhdoni rrugën tuaj. Për beqarët që kërkojnë dashuri nuk është ende koha e duhur, nëse do të keni mundësinë të takoni njerëz të rinj që vlerësohen mirë.

Ujori

Ata që kanë pasur disa vështirësi është më mirë të reagojnë menjëherë, pa i lënë të shkojnë. Emocione, ndryshime të rëndësishme dhe udhëtime me fat po vijnë. Dashuria nuk është në majë, por fundi i vitit do të sjellë diçka më shumë.

Peshqit

Ju akoma dukeni pak të mërzitur dhe nervoze. Nëse ka njerëz që ju pëlqejnë dhe që doni të hap përpara nesër është dita e duhur, kjo gjithashtu do t’ju ndihmojë të shpërqendroni veten.