Puthje në buzë dhe kërcime joshëse, momentet pikante të “Përputhen” te Luana (FOTO)

Të ftuar mbrëmjen e djeshme në “Shiko Kush Luan” ishin pikëriht konkurrentët e “Përputhen”.

Siç kanë bërë zhurmë dhe kanë ngritur publikun “në këmbë” këto muajt e fundit, kështu bënë edhe në emisionin e Luanës.

Deklarata dashurie nga Andi dhe Tea, puthje në buzë mes Melisës dhe Fationit, masazhe dhe prekje intime, dhe kërcime joshëse nga vajzat për djemtë siç mund t’i shihni nbë fotogalerinë e mësipërme.

Patjetër që programi i djeshëm u diskutua shumë për skenat e egzagjëruara dhe orarin e transmetimit./albeu.com/