Luana nxjerr zbuluar konkurrentët e “Përputhen”, zbulon ku i ka parë më parë

Autorja e programit zbuloi se emisioni i mbremshem nuk i dedikohet çifteve të vërtetëm por është një puntatë në tentativë për çifte.

Në promon e emisionit Luana Vjollca zbuloi se do ndodhin shumë të papritura; puthje të zjarrta për herë të parë dhe skena shumë pasionante mes vajzave dhe çunave të ‘Përputhen’.

Por para se të fillonin sfidat pikante, moderatorja pati një pyetje për disa nga konkurrentët:

“Ku iu kam parë disa prej jush? Ku ju kam pare?”, ishte pyetje e Luanës duke vazhduar kështu: “Ah kjo memoria ime! Iu kam parë në audicionet e “Take Me Out”; e keni vendosur që do martoheni sivjet me patjetër? Do iu kisha martuar unë, se kështu është kur nuk e realizova dhe ju po martoheni vetë”, përfundoi autorja e “Shiko Kush LUAN” dhe pragramit të famshëm “dating” Take Me Out”, vazhdimësia e të cilit u ndërpre nga karantina.