Rina Balaj ‘ndez’ rrjetin, publikon foto nga shtrati

Foto

Rina Balaj është ndër reperet më të njohura në vendin tonë.

Ajo është shumë e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Rina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo është shfaqur nga shtrati dhe po duket shumë provokuese./ORAinfo/