Rozа Lati befаѕоn рërѕëri, ѕhfaqet ра ѕуtjena në imazhet е fundit

_

Moderatorja e njohur nga Shqipëria, Roza Lati vjen me një pamje elegant dhe prov okative.

Prezantuesja e emisionit ‘Why Not’, së fundi, u shfaq me një fustan te zi, ku vë ne pah dekoltenë e saj, shkruan GazetaBlic.

Ndjekësit e zjarrtë të saj nuk kanë hezituar të lënë një sërë komentesh pozitive për dukjen e saj të bukur dhe tërheqëse.

Më poshtë, do të gjeni fotot: