Një dhomë princeshash, Ledina tregon dhomën e së bijës dhe na la pa fjalë

Këngëtarja Ledina Çelo prej vitesh jeton në Gjermani së bashku me partnerin dhe dy fëmijët e saj.

Atë e shohim shpesh herë aktive në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit momente të ndryshme nga përditshmëria ku nuk mungojnë videot e këndshme me djalin dhe vajzën e saj.

Këtë herë Ledina ka treguar dhomën e së bijës ndërsa po shkon ta zgjojë nga gjumi.
Në dhomën e vogëlushes mbizotëron ngjyra rozë dhe në kokën e krevatit të saj është e shkruar fjala “Princesh”
Dhoma ka një hapësirë të konsiderueshme dhe është e rrethuar me dritare, e ndriçuar mjaft mirë dhe me detaje shumë të këndshme duke të krijuar idenë e një dhome të vërtetë princeshash