Si rallëherë, Florjan Binaj publikon foton më të bukur të bashkëshortes dhe vajzës (FOTO)

Aktori Florian Binaj, nuk tregon shumë mbi jetën e tij private në rrjetet sociale, por këtë herë ka bërë një përjashtim.

Në instagramin e tij ai ka ndarë me fansat një fotografi shumë të bukur dhe festive të bashkëshortes Sadina dhe vajzës Krena.

“Magjia e festave”, e ka bërë florin që pas kaq shumë kohësh të tregojë dhe pjesën më të bukur të tij, familjen.