Tani është më shumë se 50 vjeçe, ja si dukej Eli Fara kur ishte në lule të rinisë

Ajo njihet si një ndër këngëtaret më të bukura në Shqipëri dhe mosha e saj nuk e pengon aspak për të k onkuruar vajzat e reja.

Së fundmi këngëtarja ka ndarë në Instagram një foto të saj shumë vite më parë dhe duket si një ikonë e modës dhe bukurisë të atyre viteve.
“Iku edhe kjo verë”, shkruan krahas fotos ku etiketon edhe miken me të cilën ka pozuar.

Komplimentat nga ndjekësit dhe miqtë nuk kanë të mbaruar për dukjen e Eli Farës në ato vite.