Xhensila Myrtezaj publikon imazhin e ëmbël krah vajzës

Xhensila Myrtezaj po argëtohet mjaft shumë me vajzën e saj të vogël. Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj dhe komediani Bes Kallaku, janë ndër çiftet më të dashura për publikun.Që nga fillimet e para ata nuk u përfolën për skandale në çift e tani vazhdojnë të njëjtin ritëm më të lumtur se kurrë pranë vajzës së tyre Ajkës. Fotot që i publikojnë në rrjete sociale shumica janë krah vogëlushes Ajka e së fundmi ishte Xhensila e cila e ka publikuar në Instagram imazhin e ëmbël. Këngëtarja pranë postimit është shprehur se vajzën e ka shoqen më të mirë