Kopje e babait/ Ja sa jane rritur femijet e DR.Florit , i paskan ngjare komplet atij (Foto)

Ishte nje nder kengetaret me te dashur dhe me te pelqyer te publikut shqiptar, por fati e deshi qe ai te mos qendroje sot me ne.

Ai la dy femije te vegjel dhe shume te bekuar , vajzen e tij te bukur Kaltrinen, dhe djalin simpatik qe duket se i ka ngjare komplet te atit, Danjelin.

Landi , duke qene nder shoket e Dr.Florit , publikon shpesh ne rrjetet sociale, foto me femijet e Dr.Florit, kengetarit qe me kenget e tij ,na beri ta duam dhe ta kujtojme edhe tani.

Eshte shume e dh imbshme te rritesh pa baba, por keta femije duken aq te lumtur dhe te bekuar.Ne foto tregohen femijet e Dr.Florit , ne moshe te vogel dhe tani .

Kujtojme qe Dr.Flori mbetet nje ikone e kenges shqiptare , i cili arriti pelqimin e madh nga audienca shqiptare dhe e huaj me kenget e tij .