PërPuthen/ Shqipja dhe Arjoni рΙаsin Воmbën e radhës për emisionin

Arjon Luli kishte paràlàjmëruar se do të nxírrte disa të vërteta në shesh nga emisioni “Për’putrhen”, që publikut i mbàhen të fshéhta.

Ai kishte thënë se do të nxírrte diçka në lídhje me një vajzë e një djalë të programit dhe sot erdhi dita.

Konkùrrénti i “Për’puthen” ka publikuar disa foto ku shfàqet në një shtrat me Ana Lleshin.

Siç duket ata të dy kanë kaluar një mbrëmje bashkë dhe në foto Ana shihet duke fjetur gjumë, ndërsa Arjoni fotografon.

“Pantera zgjohu se do ikim te puntata! Datën dhe arsyen pse i publikova do i them në një moment të dytë”, ka shkruar Arjoni.

Ndjékësit e emisionit kanë nxjérrë edhe disa foto nga postimet ë mëparshme të Anës, në të cilat shihet se ajo mbàn në dorë të njëjtin byzylyk dhe thonjtë i ka të lyer po njësoj si tek fotot që ka publikuar Arjoni.