Arjoni рΙаѕ Воmbën, publikon foton nga shtrati me Anën e Përputhen (FOTO)

Arjoni Luli ishte djali i cili ndezi për herë të parë debat mes Anës së parë dhe Teas në “Përputhen”.

Arjoni u cilësua si i lëkundur mes dy vajzave dhe madje u “kryqëzua” nga rrjeti për sjelljet e tij jo maturë me Tean.

Pas dy takimesh me secilën, Arjonin nuk e zgjodhi më asnjëra prej tyre.

Pak minuta më parë Arjoni ka plasur “bom bën” në rrjet duke publikuar në profilin e tij në Instagram një foto në shtrat me Anën.

Kjo duket si një hakmarrje e tij ndaj Anës, por si qëndron e vërteta presim ta shohim në studio./albeu.com/