“Kush është më mashkull në Përputhen”, përgjigjja e papritur e Teas (FOTO)

Tea Trifoni është ndër vajzat më të pëlqyera nga publiku në “Përputhen” e cila ka fituar zemrat e njerëzve me ëmbëlsinë dhe mënyrën e të shprehurit.

Takimet e saj me Andin kanë qenë 3 dhe pas tyre rrjeti është i “bombarduar” me fotot e të dyve ku kërkojnë një takim të katërt i cili do të vijë këtë javë.

Në një bashkëbisedim me ndjekësit në Instagram Teas i është drejtuar pyetja:

“Kush është më mashkull në Përputhen”, të cilës nuk i ka bërë aspak bisht madje ka habitur me përgjigjen e saj.

“Emin Kelmendi”, është përgjugjur Tea, për konkurrentin nga Kosova me të cilin nuk ka patur asnjë kontakt para kamerave, por duket se gëzon një respekt për të ndryshe nga të tjerët./albeu.com/