Me Pizhama Duke Gatuar Dhe Pa Grim Fare Në Fytyrë/ Ja Si Duket Arbana Osmani Në Shtëpi: Shumë Ndryshe

Moderatorja e njohur Arbana Osmani solli ne jete djalin e saj te dyte. Ajo dhe partneri i saj Eduart Grishaj e pagezuan me emrin e vecante Diell.
Ne muajin shkurt ajo do te rikthehet ne ekran me emisionin e saj ‘Dua te te bej te lumtur’.

Moderatorja e njohur ka treguar gjithmone se ka nje pasion te vecante per gatimin pervec ekranit.Kete pasion e jetesoi edhe me nje liber me plot receta te kripura dhe te embla.
Gjithashtu ne rrjetet sociale, ajo ndan shpesh receta te shijshme per ndjekesit e saj.

Se fundmi me ane te nje postimi ne ‘Instastory’ ajo ka treguar se ka zgjedhur te gatuaje makaronat e saj te preferuara teksa shfaqet pa make up dhe me rroba shtepie.