Lulja e Medës Shtatzēnë për Herë të Pestë?

Luljeta Përgjeqaj ka arritur të marr vëmendje të madhe në mediet rozë, që kur u martua me këngëtarin e njohur Meda.

Dyshja janë një nga çiftet më simpatike të showbizit shqiptar, ku nga dashuria e tyre sollën në jetë katër fëmijë, shkruan “Kosovarja”.

Fytyrat publike ndonjëherë dinë si të mbajë të fshehur edhe shtatzëninë, por që në sy bien veprimet e tyre që bëjnë në imazhe.

Shembull kemi imazhin e fundit të Lules dhe Medës në të cilën pozuan të dytë pranë njëri tjetrit të buzëqeshur.

Ajo çka mori vëmendje ishin duart e Lules që i kishte tek barku, duke shtuar dyshime për një shtatzëni të mundshme.

Se si qëndron e vërteta duhet të presim deri në konfirmimin e çiftit.