“Për të pjell, pjell lopa”, Sara Hoxha reagon për komentet negative që i janë bërë gjatë shtatzanisë

Sara Hoxha do të bëhet nënë së shpejti, por duket se komentet negative në lidhje me shtatzëninë kanë qenë të shumta, prandaj ajo zgjodhi të reagonte. Mbrëmjen e djeshme, ajo zbuloi në Instastory se është përballur me komentet të tilla si: “Nuk je e para që ngel shtatzënë”; “Sikur vetëm ti je shtatzënë”; “Na lodhe”.

Sara thotë se nuk arrin dot ta kuptojë se përse njerëzit po lodhen më shumë se ajo gjatë shtatzënisë.

“O njerëz të dashur dhe të mirë! E kuptoj se jeni në ankth më shumë se unë për lindjen time, por s’kemi ç’të bëjmë, do presim edhe pak.

Por vetëm diçka nuk kuptoj, ju që më thoni ‘Na lodhe, na lodhe’, pse po lodheni më shumë se unë?

Apo më doni kaaaq shumë saqë doni të merrni nga lodhja ime?

Unë e di që për të pjell, pjell lopa. Kështu që shumë, shumë faleminderit për dashurinë!”, shkroi ajo

Sara dhe partneri i saj, Ledri Vula, janë aktualisht në Gjermani, pasi pritet që vogëlushja të vijë në jetë aty.