Si nuk di të plaket/ Do mbeteni pa fjalë se si duket e veshur kështu Adelina Ismaili

Foto

Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të dalluara në mediat rozë. Duke publikuar imazhe të shumta në rrjete sociale, ajo mbetët e dalluar gjithmonë.

Me një bukuri natyrale dhe linja perfekte, Adelina e dëshmon që është një fytyrë që tërheqë vëmendje te madhe.

Sot, në fotografinë e postuar ajo shihet me një fustan të të lëkurës duke shkëlqyer.