Era Istrefi dhe Bora Zemani fotografohen të veshura njësoj, si thoni kujt i shkon më shumë

Kur vjen puna tek ‘look-u’ i tyre apo veshja ndodh qe personazhet e njohur te ‘qel lojne’ ne te njejtin vend. Kjo gje ndodh pasi vip-at jane gjithmone ne ndjekje te trendeve dhe modes se fundit. Cdo veshje e tyre eshte mjaft e pelqyer nga publiku.

Kete here ishte moderatorja Bora Zemani dhe kengetarja Era Istrefi qe bene ‘xing’ me njera tjetren.

Bora vetem pak dite me pare ka zgjedhur te kombinoje fundin ngjyre blu te shkurter me nje golf te zi dhe me nje pale geta te errata. Kurse Nora ka zbuluar mbremjen e kaluar se edhe Era ka zgjedhur te njejtin kombinim.

Jemi kureshtare nese Bora dhe Era do te qellojne serish me te njejtat zgjedhja. Te dyja vazjat gezojne forma perfekte fizike dhe ne nuk mund te bejme dot dallime se kujt i rri me bukur.

Po ju si mendoni, kujt i shkon me shume kjo veshje, Bores apo Eres?