Milionerja më e re tregon shtëpinë e saj super luksoze, me pishinë e fushë tenisi (VIDEO)

22-vjeçarja po shijon pasurinë e saj të madhe me jetën luksoze dhe shtëpi marramendëse, në të cilën banon me të dashurin e saj dhe vajzën Stormi. Fansat e kanë përkrahur gjithmonë, e sidomos pas lansimit të produkteve të grimit kur i kanë blerë dhe vazhdojnë t’i blejnë me të madhe mé póshté mund ta shíhní vídeón nga milionerja.

E me këtë rast, Kylie ka vendosur t’i tregojë fansave shtëpinë në të cilën ajo kalon kohën me familjen, e cila sigurisht se ju lë pa frymë.

Leave a Reply