KJO ËSHTË FYTYRA E VËRTET E MIHRIJE BRAHËS, PA РНOTOЅНOP E ME RRUDHA

Këngëtarja e njohur, Mihrije Braha, ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale.

E veshur me shumë stil, ajo duket për bukuri.

Por, Mihrija dukshëm po mundohet t’i fshehë rrudhat që i janë krijuar si pasojë e moshës.

Ka kohë që ajo kënaqet duke përdorur efekte të ndryshme të photoshop-it, kjo për t’u dukur sa më bukur përballë fansave të saj.

Ndryshe, Mihrija është 53 vjeçe dhe po mbahet në formë të mirë. /IndeksOnline