Vajza kujton se i fejuari eshte aksi.dentuar, por në mes të Tiranës ajo merr propozimin për martesë. Kjo video po bën n.amin dhe do t’ju përl.otë

Një video e publikuar në YouTube nga Klajdi Qefalia është shndërruar në hit edhe pse kanë kaluar vite nga publikimi i saj, shkruan ShkodraNews.

“Realizimi i një ëndrre, t’i propozoja të fejuares time për martesë pas 4 vitesh të mrekullueshme të kaluara sëbashku…Gjithçka ishte surprizë për të”, thotë Klajdi.

Gjithçka nisi si një ide, për tu finalizuar në sheshin Skëndërbej. Jona, protagonistja e surprizës, në momentin që merr propozimin jo vetëm që nuk dinte asgjë çfarë po thurej “pas krahëve të saj”, por vrapoi në shesh pasi mendonte se Klajdi kishte bërë ak sident.

Për më tepër shikoni videon që lë pa fjalë dhe ju përlot nga emocionet:

Disa nga komentuesit e videos shprehen: Nuk e besoja qe eshte bere nje realizim kaq i mir ne Shqiperi,se jemi msu duke pare vetem ne bote keto!Jete te gjate dhe te lumtur!

Superrrrr bravooooo me ne fund nje mashkull i verte te trashgoheni e jete te lumtur nje cift superrr .

Sa bukur !eshte veshtire te gjesh nje djale te tille…/ShkodraNews