‘Nuk kemi patur kurrë miqësi dhe nuk e di pse’/ Albana Osmani habit me deklaratën për Arbanen

Kete te shtune ne ‘Top Chanel’ do te jepet puntata e re e emisionit ‘Shiko kush luan’ te Luana Vjollces. Pjese e spektaklit do te jene kengetare dhe moderatore te njohur.

Albana Osmani,moderatorja dhe filantropistja e njohur do te jete nje nder te ftuarit.

Ajo eshte bere pjese e lojrave te ndryshme dhe ka folur edhe per librin e saj te ri.

Ne nje pjese te promos se emisionit qe Luana ka publikuar, Albana flet per moderatoren Arbana Osmani.

Ne rubriken “Painball’ ajo ka qelluar Arbanen dhe ka treguar se nuk ka pasur kurre miqesi me te. Albana tregoi se arsyen nuk e ka kuptuar asnjehere.

“Nuk kam pasur kurre miqesi dhe nuk e kam kuptuar asnjehere pse”, tregoi ajo.

‘Shiko kush luan’ mbledh cdo te shtune perfaqesues te medias, politikes, publicistikes, imazhe infulencuese te shoqerise sone dhe padyshim zerat e arte te vendit perfshire edhe orkestren e Top Channel dhe kengetares Fifi