НОRОЅКОРI DIТОR, për Ditën e Shtunë 5 Dhjetor 2020

Dashi

Dita fillon me pak përpjekje, e nënshtruar. Mundohuni të relaksoheni, ndoshta duke kaluar një mbrëmje të këndshme me partnerin tuaj.

Demi

Puna merr formë, në kuptimin që projektet mund të realizohen në këto ditë: konfirmimet mund të vijnë, lajme të mira. Në dashuri, një diskutim i vogël: mos u tregoni argumentues dhe mos ngecni!

Binjakët

Sot duhet të përpiqeni të gjeni pak kohë për t’u çlodhur: merrni pak kohë për veten tuaj. Lajm i mirë për dashurinë, gjithashtu histori të shkëlqyera që kanë lindur kohët e fundit, mund të bëhen të rëndësishme.

Gaforrja

Ditë pozitive, përfitoni prej saj! Sa i përket dashurisë, ka ardhur koha të sqaroheni. Lajmet vijnë së shpejti!

Luani

Kjo është një ditë paksa e nënshtruar, por mos u dekurajoni. Do të shihni efekte të favorshme si në sferën profesionale ashtu edhe në atë personale. Nëse jeni beqar, lëreni veten të shkojë, favorizoni takimet!

Virgjëresha

Ditë nervoze dhe e nënshtruar: mund të përballeni me ndonjë shqetësim. Jini të kujdesshëm, veçanërisht në dashuri: mos jini argumentues!

Peshorja

Mundohuni të mos jeni argumentues dhe të mërzitur – ndonjëherë argumentoni për asgjë. Jini të përgatitur mirë dhe lajmet e mira do të vijnë, mos kini frikë!

Akrepi

Ditë pozitive dhe e fortë, edhe në punë. Lajm i mirë për dashurinë, përfitoni dhe shfrytëzoni momentin!

Shigjetari

Një ditë kur mund të ketë disa momente tensioni: ju jeni të lodhur dhe pesimist. Por mos u tundni shumë, gjithçka do të funksionojë. Shmangni konfliktet dhe polemikat, veçanërisht me njerëz të rëndësishëm!

Bricjapi

Ditë pozitive, në të cilën do të jeni në gjendje të përfundoni disa gjëra. Ju gjithashtu mund të merrni ndihmë të papritur. Dashuria është gjithashtu e mirë, përfitoni prej saj!

Ujori

Ditë pozitive, ka disa emocione të mira në sy. Mund të ketë një zhbllokim ose një fitim të papritur ose ndonjë lajm të mirë deri në fund të muajit.

Peshqit

Ditë pozitive, ka ardhur koha për të sqaruar çështjet e pazgjidhura. Në dashuri gjërat po zgjidhen, përpiquni të jeni më pak të pasigurt dhe të dyshimtë!