U përfol si i dashuri 12 vjet më i vogël i Fjolla Morinës, këngëtari i “Betohemi” zbulon kujt ia dedikoi këngën që ‘çmendi’ publikun

Bardhyl Idrizi ose i njohur për publikun si Bardhi, u përfol si partneri 12 vjet më i vogël i këngëtares Fjolla Morina, pasi u arrestua për armëmbajtje pa leje. Por më pas deklaroi se janë thjesht miq dhe Fjolla bëri publike historinë me biznesmenin Syla.

Mbrëmjen e sotme në “Shiko Kush LUAN”, reperi që u bë shumë më i dashur dhe më i pëlqyer pas HIT-it “Betohemi”, u pyet nëse kjo këngë është dedikim. Bardhi zbuloi se “Po” është dedikim dhe ia ka kushtuar ish-të dashurës së tij.

Ndërsa në lojës e shamisë teksa humbi në lojë reperi u “detyrua” të zbulojë si e ka emrin e dashura e tij ose ish-i i tij dhe ai u përgjigj duke thënë se ajo quhet Liberta