Asnjehere ne publik/ Alberie Hadergjonaj prezanton te bijen , qenka kopje e mamase dhe i ngjan shume

Alberie Hadergjonaj eshte nje nga kengetaret me te dashura te publikut shqiptar, si kengetare e kenges popullore ne Shqiperi.

Si rrallehere me pare Alberie dhe vajza e saj ka pozuar disa foto ne rrjetin social instagram, ku duken te dyja si e ema si e bija, dhe ngjajne shume, si ne tipare ashtu edhe ne gjatesi.

Kesaj rradhe ne fotot e postuara , per ditelindjen e te bijes, Alberie zgjedh te beje edhe nje dedikim te vecante per te bijen , me fotot ne instagram.

Anxhelina Hadergjonaj, e bija e Alberies , feston sot 27 vjetorin e saj, dhe nuk kane munguar as urimet nga miqte e saj ne komente.

Alberie , kengetarja e famshme, ka treguar shpesh se kujdeset shume per te bijen edhe kur eshte larg, pasi ajo kendon edhe ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes ne koncerte.