Linja perfekte Fifi/ Ja si duket ne fotot e fundit, super trup dhe me barkun fiber

Fifi eshte nje nder kengetaret me te mira shqiptare. Ajo fillimisht u shfaq te “The Voice of Albania” duke impresionuar jurine. Qe atehere ajo ka bere shume arritje e ne çdo vend degjohen hitet e saj.

Pervec karrieres shume te suksesshme, se fundmi eshte folur edhe per ndryshimin e madh ne pamjen e saj. Ajo ka rene shume kg, duke arritur te kete trupin qe do te donte cdo vajze.

Eksperimenti i fundit ishte ai i ndryshimit te ngjyres se flokeve. Ne puntaten e fundit te “Shiko kush luan” ajo u shfaq me floke me ngjyre te hapur, pothuajse bjonde.

Ne fakt nuk eshte hera e pare qe ajo shfaqet me ndryshim te dukshem sepse pak kohe me pare i kishte roze.

Ajo qe mund te themi eshte se Fifi duket e bukur gjithsesi dhe ne i urojme cdo te mire ne jete.