U fejua e re/ Me vetulla te holla dhe fustan blu, ja si dukej Xhensila kur u fejua me Bes Kallakun

Xhensila eshte nje nga vajzat me te dashura te showbizit shqiptar , si dhe nje nga kengetaret me te dashura nga publiku shqiptar. Me zerin e saj fantastik , dhe super linja ajo ka arritur te marre pelqimin e me shume se 1 milione ndjekesave ne rrjetin social instagram ne llogarine e saj.

Duke qene nje nder personazhet me te njohur dhe me te perfolur , e martuar me aktorin Besart Kallaku, ajo ka ndare para pak kohesh me publikun shqiptar disa foto kur u fejua me Besin.

Ishte e re, dhe Besi po ashtu e pranon qe eshte me shume fat qe Xhensila e pranoi te ishte pjese e jetes se tij, gjithashtu edhe Xhensila.

Cifti ka nje femije tashme , nje vajze, Ajken, te cilen shpesh ata pozojne foto me te ne rrjetet sociale , madje Besi ben dhe humor me vajzen.