(Fotot) Do mbeteni pa fjalë, ja si e ka zbukuruar Nora shtëpinë për festa: Do habiteni nga luksi ku jeton

Nora është ndër personazhet më të ndjekur në rrjete sociale, ku është shumë aktive me postime nga përditshmëria apo projektet e reja. Ndërsa sot këngëtarja na ka ofruar një pamje brenda shtëpisë së saj.

Nora ka postuar një video ku tregon një kënd të shtëpisë, aty ku ka vendosur pemën dhe oxhaku.

Me pemën e zbukuruar me të roztë dhe dhuratat poshtë saj, ambienti duket kaq vajzëror për Reneen dhe Norën