Përfundon gjithçka, çifti i njohur ndahen pas shtatë vitesh fejesë

Pas shtatë vitesh fejesë, çifti i njohur ndajnë rrugët.Olivia Wilde dhe Jason Sudeikis i japin fund marrëdhënies së gjatë, tani ndajnë detyrat si prindër, shkruan USA Today.

Olivia Wilde dhe Jason Sudeikis, të cilët filluan të takoheshin më 2011, i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, e cila përfshinte një fejesë shtatë-vjeçare, sipas raporteve të shumta të lajmeve.

People fillimisht raportoi për ndarjen të premten, duke cituar një burim pranë çiftit, i cili tha se çifti u ndanë në fillim të vitit 2020.Wilde, i cili luajti në “Richard Jewell” dhe bëri regjinë e “Booksmart” dhe ish-ylli i “Saturday Night Live” Sudeikis (“Ted Lasso”), kanë dy fëmijë, djali Otis, 6 vjeç dhe vajza Daisy, 4 vjeçe.“Ka qenë miqësore dhe ata kanë kaluar në një rutinë të shkëlqyeshme për bashkë-prindërimin.

Fëmijët janë përparësia dhe zemra e marrëdhënies së familjes,” tha burimi për People.Wilde, 36 vjeçe dhe Sudeikis, 45 vjeç, filluan lidhjen më 2011, më pas u fejuan pas pushimeve më 2012. Në fillim të atij viti, Wilde tha se ishte i lumtur dhe shumë i dashuruar.