I dha fund beqarisë, Eliona Pitarka në prítje të ëmbël? (FOTO)

Aktorja Eliona Pitarka, po përgatitet t’i japë fund beqarisë, dy vite pasi deklaroi për herë të parë se ishte në një marrédhénie seríoze me një djalë të panjohur në publik.

Eliona po planifíkon cerémoninë e dasmës prívate dhe këtë vendím e ka marrë pasi ajo është shtatzëne dhe po pret të bëhet nënë për herë të parë.

Eliona Pitarka i tha “Po” propòzimit për martesë nga i dashuri místeríoz në fillim të muajit tetor.

“Përgjithmonë ne, përgjithmonë po. Ai më propòzoi,”- shkroi Eliona Pitarka, teksa ndau me ndjékësit lajmin e bukur, nëpërmjet një fotoje të postuar në llogarinë e saj në “Instagram”, ku zgjàti dorën për të treguar unazën në gisht. Duke u nisur nga fotot e saj në Instagram, duken qartë ndryshimet në trupin e saj. Duke parë këto ndryshime ndjekësit po aludojnë se aktorja është shtatzënë.

Komentues të ndryshëm i urojnë shtatzëni të mbare madje ka edhe nga ata që thonë se aktorja është në prítje të një vajze.

“Shtatzëni të mbarë, zemër!”- shkroi një prej tyre. Ndërsa një tjetër komentoi: “Të ka dhënë nur shtatzënia”.