Aktorja bukuroshe shqiptare feston ditëlindjen sot/ Do habiteni kur të merrni vesh sa vjec mbush

Ajo është bërë 30 vjeçe. E këtë vit jubilar, aktorja shqiptare Linda Jarani e festoi në një formë shumë interesante.

Ajo ka hedhur fotografi në Instagram ku shihet se festoi në një pishinë të hapur, në këtë ftohtë, në pikë të natës.

Vetëm me bikine, aktorja dhe miket e saj siç dukeshin mjaft të lumtura, njëra pranë tjetrës. Për Lindën urojmë edhe 100 vite tjera