Kaluan r.ende Соνίdin! Gruaja ka ditëlindjen, Agron Llakaj i bën ate që cdo grua ë.ndërron per ditelindje

Aktori i njohur i hu morit, Agron Llakaj, i ka kushtuar një dedikim të ëmbël bashkëshortes së tij me rastin e 60-vjetorit të lindjes.

Llakaj ka zgjedhur të ndajë një foto të tyre me nipat dhe mbesën, duke i uruar Kostandinës edhe 100 vite të lumtura.

Një ditëlindje në kohë pandemie, që për aktorin, në vend të një feste siç duhet, “do pimë dolli zemre e dashurie”.

Postimi i plotë:

..e si mund te filloj Dhjetori ndryshe?! Ne ditelindjen tende shume urime zemre,e dashur Kostandina !

Per buqete zgjodha kete foto ,kane gjithe freskine dhe bukurine e luleve me arome biri…,Adea,Teos dhe Brus . Gezofsh dhe per 100 !

Nuk festojme dot sic do deshironim…,por do pime dolli zemre e dashurie…,le te dehemi ! Gezuar Kostandina 60 vjetorin !