“E kam burrin shumë të bukur, vetë ndihem e shëmtuar”, gazetarja shqiptare ka frikë se… (Foto)

“E kam burrin shumë të bukur, vetë ndihem e shëmtuar”, gazetarja shqiptare ka frikë se…

Gazetarja e njohur Desara Karaiskaj ka qenë së fundmi e ftuar në “Thumb” ku ka zbuluar të pathëna nga jeta e saj.

Ajo ka folur për bashkëshortin që e ka pike të dobët dhe nga të gjithë konsiderohet si një mashkull tepër simpatik. Por ky fakt e ka bërë gazetaren të ndihet e shëmtuar.

“Ai nuk do të dali në ekran nuk e ka me qejf të dalë në publik. Por më ka zënë një hall sepse sa herë më thonë sa të bukur e ke burrin më duket vetja e shëmtuar. Nuk e di si mund t’i dukem unë, por janë habitur të gjithë që është aq i bukur. Unë mund të jem antipatike sa të doni por…”, tha Dasara.