U νra tekѕa рo рinte kafe, momenti kur trupi i 19 νjeçarit dërgohet me autoambulanсë drejt mоorgut (VIDEO)

Qyteti i Shkodrës nuk ‘gjen qetësi’ nga atentatet. Mbremjen e sotme persona ende të paidentifikuar qëlluan me breshëri plumbash 19-vjeçarin E. Xh, teksa ky i fundit po pinte kafe brenda lokalit në bulevardin “Bujar Bishanaku”.

Në vendngjarje janë rreth 30 gëzhoja pistolete ndërkohë që një motoçikletë dhe armë e kriimit u gjetën të djegura në lagjen Guerrile të qytetit.

‘Fax News’ ka siguruar pamjet nga momenti kur trupi i viiktimës u mor me autoambulancë për tu dërguar në morgun e qytetit. Policia po punon ende për gjetjen e autorëve.