HOROSKOPI DIТОR, për Ditën e Martë 1 Dhjetor 2020

FATI YT/ HOROSKOPI dhe yjet na sugjerojnë ato hollësi të vogla, të cilat janë në gjendje të na bëjnë të kuptojmë gjithçka që fshihet pas magjisë së dashurisë

Dashi

Mundohuni të mos vazhdoni me situata të pamundura dhe të vështira. Mos u mbërthe në gjëra sipërfaqësore, ato nuk kanë rëndësi. Qëndroni të qetë edhe në punë.

Demi

Lajm i mirë për ata që kanë lindur nën shenjën e Demit: ka ardhur koha të përfshiheni dhe të planifikoni për të ardhmen. Mjaft me melankolinë, mos u kthe në të kaluarën!

Binjakët

Qiell premtues për ata që kanë lindur nën shenjën e Binjakëve: favorizoni takimet, shijoni dashurinë. Ditë e shkëlqyeshme për të sqaruar problemet e pazgjidhura!

Gaforrja

Ishte e vështirë të qëndroje i qetë, por mos u shqetëso sepse gjërat do të përmirësohen që nga pasditja. Mundohuni të qëndroni të qetë dhe të jeni besnikë ndaj premtimeve tuaja. Ju madje mund të pranoni një rol tjetër!

Luani

Ju jeni shumë të lodhur, por gjithashtu doni të përfshiheni. Ju madje mund të filloni një punë të re. Lajme të mira edhe për disa takime të reja.

Virgjëresha

Ka ardhur koha të “hiqni prizën”: duhet të pushoni. Keni shumë përgjegjësi dhe jeni shumë të përqendruar në punë, por duhet të relaksoheni. Lajm i mirë për dashurinë, ditë të rëndësishme po vijnë !!

Peshorja

Ju doni të shkëputeni nga problemet. Ka edhe nga ata që janë dashur të merren me një ndryshim ose me shpenzime të mëdha. Në dashuri, çiftet që nuk janë aq të qëndrueshme mund të kenë një krizë. Mundohuni të shmangni ndërlikimet, edhe nëse ju duket e pamundur!

Akrepi

Ju mund të jeni shumë nervoz dhe i lodhur. Mundohuni të qëndroni të qetë, të mendoni pozitivisht dhe mos i fajësoni të gjithë. Jini më pak të kujdesshëm!

Shigjetari

Lajm i mirë për dashurinë, ju po dilni nga një fazë e vështirë. Mundësi të mira që vijnëduhen shfrytëzuar: është koha për të provuar vlerën tuaj!

Bricjapi

Lajm i mirë për dashurinë: takime të preferuara shfaqen në horizont. Në punë, mbani qetësi dhe jini të kujdesshëm, gjithçka do të shkojë mirë!

Ujori

Propozimet që vijnë në mbrëmje, duhet t’I merrni në konsideratë. Dashuria është në një fazë rikuperimi: përpiquni ta lini veten të shkojë në emocione!

Peshqit

Ditë që fillon në një mënyrë interesante. Nëse jeni duke jetuar një histori të vështirë dashurie, mund edhe të hiqni dorë nga ajo. Zemrat e vetmuara mund të marrin frymë lehtësimi: emocione të bukura po vijnë!