Almeda Abazi flet për vëѕhtirëѕitë e ѕhtatzëniѕë së dуtë, ndërkohë fansat e kanë gjetur gjininë e bebit

Para pak ditësh Almeda Abazi zbuloi përmes një postimi shumë të ëmbël përkrah bashkëshortit të saj, Tolgahan Sayisman, se do të bëhet sërish nënë. Aktorja zgjodhi tre poza për të dhënë lajmin e bukur, ku shfaqej me partnerin në kopshin e shtëpisë dhe mbante me dorë barkun tashmë të rrumbullakosur.

“Bebushi numër dy po vjen. Mezi po pres të të takoj, i vogli/e vogla!”, shkroi Almeda.

Ndërkohë mbrëmjen e sotme ajo ka treguar se si po i shkon shtatzënia e dytë. Almeda është shprehur se ndryshe nga e para, kur kishte Efehan në bark, në këtë shtatzëni të dytë nuk është ndjerë shumë mirë. Nga këto shenja që Almeda ka treguar, një pjesë e mirë e fansave të saj shprehen të bindur se ajo do të bëhet këtë herë nënë e një vajze.

“Shtatzënia me Efe ka qenë shumë e mbarë, ka qenë shumë e lehtë. Ndërsa këtë radhë e kam pak të vështirë se dua gjithë kohës të fle, nuk ndihem shumë mirë dhe po më shkruajnë të gjithë se kur ndodh kështu do të thotë se është vajzë”, është shprehur Almeda.

Ndërkohë disa të tjerë i kanë thënë se mund të ketë edhe binjakë, por aktorja ka treguar se e kanë parë që është vetëm një bebush, por thjesht nuk i dinë gjininë akoma. Kujtojmë se Almeda dhe Tolgahan kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në vitin 2017-të dhe më pas në 2019-tën u bënë prindër për herë të parë me të voglin Efehan.