Video Ekskluzive/ Konkurenti i “Përputhen” Ηarbohet me Femrat, Shikoni si “e respektojnë” vajzat…

Arjon Luli është një nga konkurentët e edicionit të dytë të “Përputhen”.

Së fundmi në takimin e tij me Anën, ai u shpreh se te karakteri i saj pëlqen gj0ksin.
Kaq mjaftoi që rrjeti të mbushej nga memet.
I riu ka arritur që të bëhet viral në rrjetet sociale me deklaratat e tij në emision.
Megjithatë, Arjoni ka festuar mbrëmjen e djeshme ditëlindjen e tij, ku e pazakontë mund të cilësohet për faktin se ai është me të vërtetë me fat që arrin të organizojë një ditëlindje të tillë në kohë ρaηdemie.

Në videot e siguruara nga meganews.al, ai shihet i rrethuar nga vajzat, të cilat i bëjnë twerk, ndërkohë që Arjoni nuk reziston dot pa ua prekur dhe gjuajtur të ραsmet.
Shikoni më poshtë tre nga videot e siguruara nga Meganews.al:

VIDEO 1

Video 2

Video