‘Je shëndoshur shumë zemër’, Arbana Osmani ‘nuk ia përton’ përgjigjen fanses

Arbana Osmani është një ndër moderatoret më të dashura për publikun shqiptar.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh ndan foto nga përditshmëria dhe nga jeta profesionale.

Së fundmi moderatorja ka postuar një foto në ‘Instagram’ ku shihet në një darkë me mikën e saj. Si gjithmonë në postimin e moderatores nuk kanë munguar edhe komentet e shumta, ku ndër to bie në sy një koment ku një ndjekëse shkruan ‘Je shëndoshur zemër’.

Por, Arbana Osmani e ka marrë me sportivitet komentin teksa shkruan “E di. Kam bërë një beb si yll.”

Kujtojmë që pak kohë më para Arbana u bë nënë për herë të dytë. Ajo solli në jetë djalin të cilin e pagëzoi me emrin e veçantë Dielli.