“Marre, i thu vetes divë e s’di me këndu live”, Korab Shaqiri sqarohet për “рërрlaѕjen” me Adelina Ismailin

Korba Shaqiri ka sqaruar “рërрlaѕjen” me Adelina Ismailin

Ditët e fundit në median online lajmi që mori dhenë ishte “përрlaѕja mes dy artistëve Adelina Ismailit dhe Korab Shaqirit, teksa thuhej se ky i fundit e kishte “thumbuar”.

”Avv diva i thu vetes e nuk di këngën tënde ta këndosh live, marre. Mjer kush t’dëgjon ty moj vajzë”, ishin fjalët e Korabit në Instastory, mirëpo në “Shiko kush luan” Shaqiri zbuloi të vërtetën e këtyre thash ethemeve.

Ai tha se këto lajme që bënë bujë pak ditë më pare janë “fake” dhe jo të dhe se nuk janë këto fjalë për këngëtaren Adelina Ismaili