Inсίdenti qe nuk u pa tek Për’puthen/ Takimi pasionant, Melisës i del gjοκѕί në ‘duel’ me Fatjonin

Programi Për’puthen po merr një vëmendje të veçantë ditët e fundit, kryesisht nga të rinjtë.

Puntatat sa vijë e bëhen më të ndjekura, për shkak edhe të surprizave që ofron ky program apo debateve dhe diskutimeve të shumta mes konkurrentëve. Së fundmi, takimi i Melisës me Fatjonin, i cili u transmetua mbrëmjen e djeshme tërhoqi vëmendjen për një detaj të veçantë.

Takimi i tyre ishte inskenuar të ishte një ‘përballje në ring’, ku ajo doli në një ‘duel’ boksi me Fatjoni. Por në një moment gjatë ‘përl eshjes’, ka ndodhur një incident i vogël, pasi asaj iu zbulua gjoksi. Ky detaj është kapur nga shumë teleshikuaes dhe është komentuar në rrjete sociale