“Burri të iku nga krevati, s’ta mori dash norja”/ Melisa fyen rende Anën për Fatjonin

Debati mes Anës dhe Melisës për takimin e kësaj të fundit me Fatjonin një javë më parë ka qenë tepër i nxehtë në puntatën e sotme në Përputhen.

Teksa situata agravoi me dy palët që nuk binin dakord, Melisa në nerva e sipër i thotë Anës: “Po rri se burri të iku nga krevati, s’ta mori dashnorja, mos fol këto gjëra kot tani”.

“Ti je askushi të flasësh për ndjesitë e mia,” iu përgjigj Ana.

“As ti s’je askushi të flasësh për gjërat e mia,” tha Melisa.

Në këtë moment ndërhyri dhe opinionisti Arjan Konomi i cili i doli në mbrojtje Melisës.

“Po e akuzoni pa të drejtë Melisën këtu. Ajo nuk ka ardhur për t’ju respektuar juve, por për të respektuar dëshirat e saj. Edhe nëse ka provokuar mirë ka bërë se ka luftuar për atë që do,” tha Arjani