Fjolla Morina drejt martesës, ja kur dhe ku do të organizojë dasmën

Fjolla Morina ka qenë në qendër të mediave rozë këto kohë, për shkak të arrestimit dhe lidhjes së saj të re.

Menjëherë pas ngjarjes së bujshme, këngëtarja bëri publike lidhjen me biznesmenin Fisnik Syla.Ajo ka treguar se ndihet shumë e lumtur mjaft tij, sepse ai e ka mbështetur si në momente të mira dhe në ato të këqija.

Fjolla duket se po jeton momentet më të lumtura në krahë të tij dhe nuk nguron që ta dëshmojë këtë gjë.

Çdo ditë ajo surprizohet nga Fisniku, i cili e përkëdhel këngëtaren me dhurata të ndryshme.