Fjolla Morina рublikon foton nga salla e lindjeѕ: U раjtova me gjithçka, рor jo të mos ѕillja ty në jetë (FOTO)

Këngëtarja e shumëpërfolur, Fjolla Morina, ka zbuluar përmes një postimi në “Instagram” se sot është një ditë e veçantë për të. Arsyeja është vajza e saj, Alyah. Kjo e fundit feston 7-vjetorin e lindjes.

E sigurisht që nuk kishte si të mungonte një urim nga mami Fjolla, e cila në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit disa fotografi nga momente të ndryshme me të bijën.

Morini nuk ka ngurruar që të publikojë imazhe nga shtatzënia, çasti kur solli në jetë të voglën e saj dhe foto të bëra së fundmi. Bashkëngjitur me këto imazhe, ajo ka zgjedhur edhe disa fjalë të ëmbla për të uruar Alyah. Në urimin prekës, këngëtarja shkruan se u pajtua me gjithçka, por jo mos ta sillte në jetë.