E gjeni dot kush është? Sot është ndër më të njohurit në Shqipëri dhe më të pasurit

Pavarësisht se është një prej figurave shumë të njohura shqiptare pak gjëra dimë për jetën private dhe të shkuarën e Blendi Fevziut.

Moderatori i cili prej 20 vitesh ishte në krye të emisionit “Opinion” mban një profil modest lidhur me publikimin e detajeve për jetën e tij familjare dhe vetëm së fundi duket se ka thyer disi barrierën, që kishte vendosur mes tij dhe ndjekësve të tij në rrjetet sociale.

Bleni Fevziu, moderatori i emisionit ‘Opininon’ ka shuar një kuriozitet, që me siguri pjesa më e madhe e audiencës të tij e ka. Si mund të duket ai me flokë…!

Gazetari i njohur është bërë nostalgjik dhe ka publikuar një kolazh ku shihet duke pozuar në të njëjtin vend si para 32 viteve në 1987.

Në sy kanë rënë fokët e tij të gjatë dhe brune. Këtë foto ai e ka krahasuar me atë se si duket sot, eshte me te vertete per tu habitur se si ka mundesi qe gazetari ka pesuar ndryshim aq te madhe, ku ne ditet e sotme duket totalisht ndryshe