Dalin bisedat e Teas/ “Kam takimin me Elvisin këtë javë, doja diçka modeste: Një derë të blinduar dhe t’më hidhni katin e 2-të”

Ditën e djeshme është bërë virale në rrjet një bisedë e Tea Trifonit, të formatit Për’puthen ku kjo e fundit i ka kërkuar reklamim një biznesi për takimin me djalin e tatuazheve, Elvisin. Përgjigja e biznesit është ironike duke i thënë se çfarë takimi mund të realizohet në një kompani ndërtimi.

Teksa bjondia e programit i kthehet se do një derë të blinduar dhe t’i ngrenë katin e dytë të shtëpisë. Nuk dihet nëse bisedat janë të montuara, por me siguri e gjithë situata e krijuar është tejet gazmore