Nuk gjeti dot nuse/ Djali merr për nuse kukυΙΙën e ѕекѕίt me të cilën vetëm e bën në krеνаt

Një Bodybuilder nga Kazakistani është martuar me një kukull s* ksi në një ceremoni madhë shtore duke festuar lidhjen e tyre 18-mujore.

Yuri Tolochko u martua me të fejuarën e tij kukullën Margo në një ceremoni tradicionale – me dhjetëra mysafirë të lumtur dhe një vallëzim romantik.

Dhëndri i veshur me një kostum të zi dhe kravatë, duket i buzëq eshur në videon e tij të dasmës, të postuar në Instagram sot, ndërsa vallëzon me nusen e tij me fustanin e bardhë.

Duke shpërndarë pamjet e festës së pazakontë në Instagram, aktori me mjekër shkruajti: “Ka ndodhur. Vazhdon.” Tolochko fut një unazë në gishtin e Margo para se çifti të ndajë një puthje në buzë para një turme njerëzish

Tolochko shprehet se ajo nuk është thjesht një kukull por ka ndjenja